Uroda

Amway tworzy nowoczesne, wysokiej jakości produkty pielęgnacyjne i spersonalizowane rozwiązania zawsze na bieżąco z najnowszymi trendami.
Wyznajemy filozofię, że piękno każdej kobiety jest dziełem sztuki. Marka Artistry™ z pasją zachęca wszystkie kobiety do odkrywania i zachwycania się ich wyjątkowym pięknem.
Według nas w produktach pielęgnacyjnych nie ma jednego, uniwersalnego rozwiązania dla wszystkich – należy je dostosować do indywidualnych potrzeb i stylu życia. Właśnie dlatego nie tylko sprzedajemy produkty, ale również pomagamy zrozumieć potrzeby skóry i poznać kolory, które najlepiej pasują do Twojej osobowości, tak aby stworzyć skrojony na miarę program pielęgnacyjny – specjalizują się w tym nasze konsultantki.

Źródło amway.pl

Jak kupować

Oto pięć naszych ulubionych produktów:

Nawilżająca pianka oczyszczająca Artistry Skin Nutrition™

Napowietrzona, sprężysta pianka z lekkością usuwa brud i zanieczyszczenia, pozostawiając skórę przyjemnie nawilżoną.

Żel oczyszczający essentials by Artistry™

Łagodny żel, który dogłębnie oczyszcza skórę i usuwa makijaż, zapewniając uczucie odświeżenia i czystości.

Artistry Signature Select™ Zestaw przeciwzmarszczkowy

Odpowiedz na 3 najważniejsze problemy swojej skóry za pomocą jednego serum.****
Działanie
Potwierdzono klinicznie, że ten skuteczny zestaw przeciwzmarszczkowy zmniejsza widoczność bruzd oraz nawet głębokich zmarszczek.
Zestaw obejmuje bazę serum i ampułkę przeciwzmarszczkową.
Baza serum w 100% składa się z mieszanki wody oraz 5 czystych składników roślinnych pozyskiwanych z farm Nutrilite™ – owocu aceroli, czarnej porzeczki, zielonej herbaty, granatu i szpinaku – i jest najbogatszym w składniki Nutrilite™ kosmetykiem z kolekcji Artistry™.
Technologia redukcji zmarszczek wykorzystuje skuteczny składnik przeciwzmarszczkowy, aby dodać skórze energii i nadać jej gładszy, zdrowszy wygląd.

Urządzenie Artistry™ Dermasonic

Urządzenie Artistry™ Dermasonic dogłębnie oczyszcza pory skóry, wykorzystując w tym celu wibracje o częstotliwości 30,000 Hz. Głowica z Galwanicznym Jonem Dermalnym pozwala składnikom odżywczym dotrzeć do głębszych warstw skóry.

Tusz do rzęs 3 w 1 Artistry Studio™ NYC Edition – Gotham Black

Artistry Studio™ NYC Edition Tusz do rzęs 3 w 1 nadaje rzęsom niepowtarzalny wygląd. Zależnie od potrzeb możesz zwiększyć objętość, rozdzielić lub unieść rzęsy.